Gizlilik Bildirisi


Mahremiyet hakkınıza saygı duyuyoruz ve bütün özel verileriniz en üst düzeyde gizlilik ve en derin dikkate tabi tutulmaktadır.Bu siteye ulaştığınız zaman, kimliklendirme ve ilgili veriler (IP adresi, tarih, zaman, ulaşılan sayfalar dahil) sürücümüz üzerinde kayıt altına alınmaktadır. Bu veriler sadece iç istatistiksel amaçlar için kullanılmakta olup anonim özelliğe sahiptirler. Bu durum, müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına yönelik sitemizdeki gerekli düzenlemeleri yapmamıza yardımcı olmaktadır. Veriler hiç bir zaman üçüncü bir tarafa açıklanmaz.

Kayıt esnasında elde edilen veriler gizlilikle ele alınır ve hiç bir zaman üçüncü taraflara tedarik edilmez. E-posta ile irtibat kurduğumuzda elde ettiğimiz kişisel bilgiler (isim veya e-posta adresleri gibi) sadece size gerekli bilgileri ulaştırabilmek amacına yönelik haberleşme için kullanılır. Internet üzerinden geçirilen verilerin herhangi bir izin sahibi olmayan taraflarca okunmamasını veya değiştirilmemesini garantilemek mümkün değildir. Bu hususu lütfen hatırınızda bulundurunuz. Bu konularla ilgili herhangi bir sorunuz olursa lütfen bizlerle temasa geçmekten çekinmeyiniz.


Hukuki Açıklamalar


Bu web sitesi üzerindeki tüm bilgilerin doğru ve güncel olması amacıyla elimizden gelenin en iyisini yapmamıza karşın, bu durumun her zaman için bu şekilde olabileceğini garantilemek mümkün değildir. Güncel olmayabilen veya hata ve atlamalar içerebilen her türlü bilgi için sorumluluk kabul edemeyiz. Bilgilerin herhangi bir bildiri yapılmaksızın değiştirilme hakkı saklı tutulur. Lütfen en güncel bilgi için bizimle irtibata geçiniz. Kötüye kullanım ve/veya bu sitenin kullanılırlığı veya site içeriği üzerinde herhangi bir şahsa ait itimat ile iglili hiç bir sorumluluk veya yükümlülük kabul edemeyiz. Bu konularla ilgili herhangi bir sorunuz olursa bize danışmaktan çekinmeyiniz.


Telif Hakkı Bildirisi


© Husse Türkiye bütün hakları saklıdır. Başka şekilde belirtilmedikçe, bu sitenin üzerindeki tüm materyelin telif hakkı saklıdır ve ilgili materyelin sahibinin belirttiği durumlar dışında kullanılamaz. Bu sitenin içeriğinde bulunan malzeme ilgili telif hakkı sahibinin yazılı izni olmadan yüklenemez,indirilemez veya çoğaltılamaz. Bütün marka isimleri ve ticari markalar ilgili sahiplerine aittir.

Bu konuyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa bize danışmaktan çekinmeyiniz.

Alışveriş Kartı

Alışveriş Kartınız boş.
 
Your postal code

Online sipariş!

Her sipariş için eve bedava teslim

Müşteri Desteği


Daha fazla soru?

Lütfen müşteri destek merkezimizle iletişime geçiniz.
 

Yorumlar

Müşterilerimiz Husse hakkında neler dediler?

Eve Teslimde
Lider


Kedi&Köpek Mamaları.