Bağışıklık Sistemi+ Ürünleri

 
 
 

En uygun bağışıklık için Kartenoitler


Kartenoitler antioksidanlardır. Husse super premium ürünleri yüksek seviyede lütein ve beta karoten içerir. Bu doğal bitki pigmentleri vücut hücresi içerisinde antioksidant aktivite gösterir. Bunun dışında kartenoitler aynı zamanda bağışıklığı uyarırlar. Araştırmalar kartenoitlerin hücre ortamlı ve humoral bağışıklıkları artırdıklarını göstermiştir.

Humoral Bağışıklık: Ortama salgılanan antikorlar aracılığı ile sağlanan bir bağışıklık türüdür. Humoral Bağışıklık bu şekilde adlandırılmaktadır çünkü içeriğindeki bulunan maddeler keyif salgısının ve vücut akışkanlarının içinde mevcuttur. Antikor ve immunglobulin terimleri birbirleriyle değişken olarak kullanılırlar. Kan ve dolu akışkanlarının içinde bulunmakla beraber bir çok salgının içinde de bulunurlar. Yapısal olarak küresel Y-şeklinde proteinlerdir. Memelilerde 5 çeşit antikor vardır: IgA, IgD, IgE, IgG ve IgM. Her immunoglobulin sınıfı biyolojik faaliyetleri bakımından farklılık gösterir ve herbirinin değişik antijenlerle ilişkisi vardır. Antikorlar bağışıklık sistemiminin B lemfosit (B hücresi) ‘inden türemiş plazma hücreleri tarafından sentezlenir ve salgılanır.

Hücre Ortamlı Bağışıklığı: Hücre ortamı bağışıklığı bir antijene cevap olarak antikorlarla değil fakat beyaz kan hücreleri makrofajların, doğal hücre öldürücülerin, antijen spesifik sitotoksik T-lemfositlerin aktivasyonu ve bazı sitokinlerin bırakılmasıyla gerçekleşir.
 
sayfa başı ürünler   6 10 20 50
sırala:   fiyat   başlık çıkan
 
 
Yetişkin Köpek Süper Premium

LAMM & RISBulunmaktadır:

Fiyat: 209,99 TL

Miktar:

Yetişkin Köpek Süper Premium

LAX & RISBulunmaktadır:

Fiyat: 200,01 TL

Miktar:

 
Yetişkin Köpek Süper Premium

OPTIMALBulunmaktadır:

Fiyat: 190,00 TL

Miktar:

Yetişkin Köpek Süper Premium

OPTIMAL MINIBulunmaktadır:

Fiyat: 131,99 TL

Miktar:

 
Yavru Köpek Süper Premium

VALPBulunmaktadır:

Fiyat: 190,00 TL

Miktar:

Alışveriş Kartı

Alışveriş Kartınız boş.
 

Online sipariş!

Her sipariş için eve bedava teslim

Yorumlar

Müşterilerimiz Husse hakkında neler dediler?