Haberler

 

Yeni web mağazamıza hoşgeldiniz

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için yeni ve güncellenmiş web mağazamızda sörf yapın! Düzenlememiz,tasarımımız yeni fakat yüksek kalite ürünlerimiz ve üstün hizmetimiz aynen devam ediyor.
 

Lamm&Ris Valp / Hassas sindirime sahip büyüyen yavru köpekler için yüksek düzeyde sindirilinebilir, hipo-allerjen tam mama

Yeni Lamm&Ris Valp hassas sindirim sistemine sahip yavru köpekler için uygun, yüksek düzeyde sindirilebilir maddelerden imal edilmiş glutensiz, süper premium bir üründür. Diğer mamalardan daha az alerjiye neden olur. Lamm&Ris Valp yavru köpeğinizin ihtiyacı olan ekstra besin,mineral ve vitaminleri sağlar. Yapısında yapay renklendirici ve koruyucular bulunmamaktadır. Bu ürün hakkında daha fazla bilgi için bölgesel Husse distribütörünüzle iletişime geçiniz.
 

KYCKLINGFILÉ / Tavuk Jerki- Sağlıklı fırında kızartımış köpek ikramı

Yeni ürün KYCKLINGFILÉ yüksek protein , düşük yağ içeren sağlıklı bir aperatiftir. Yüksek kalite tavuk proteini içerir. ( En az %60 ham protein). Eklenmiş glukozamin ve kondroitin sağlıklı eklemleri korumaya yardımcı olur.
 

KATTMALT / Kdiler için metabolizmayı ayarlayan çok lezzetli arpa

15.02.2010
Yeni ürün Kattmalt kediler için metabolizmayı ayarlayan tamamlayıcı bir mamadır. Arpa ve spesifik yağ yapıları yün yumağı gelişimi riskini düşürür ve gereksiz yün yumağı kusmasının önüne geçer.

Alışveriş Kartı

Alışveriş Kartınız boş.
 
Your postal code

Online sipariş!

Her sipariş için eve bedava teslim

Müşteri Desteği


Daha fazla soru?

Lütfen müşteri destek merkezimizle iletişime geçiniz.
 

Yorumlar

Müşterilerimiz Husse hakkında neler dediler?

Eve Teslimde
Lider


Kedi&Köpek Mamaları.